portal osiedli, dzielnic i miast

Malbork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Czy produkty z versanis są okej?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Czy produkty z versanis są okej?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
gaga4bb 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 29
Dołączył: Śro Lis 09, 2016 15:18
Posty: 256
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 16:56    Temat postu: Czy produkty z versanis są okej?

Zastanawiam się nad tym czy warto kupić prezenty rodzinie na stronie https://www.versanis.pl/ wysyłka przebiega bardzo szybko, a produkty są bardzo ładne i nadają się na prezent nawet dla teściowej Razz Myślę, czy tez nie kupić ramek do zdjęć dla siebie, co o tym myślicie? Jakie wy prezenty kupujecie?
Mona81 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 09, 2017 18:33
Posty: 175
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 7:48    Temat postu: Re: Czy produkty z versanis są okej?

a dlaczego nie? Smile Przecież to Ty znasz swoich bliskich najlepiej, dlaczego by nie skorzystać z Versanis, skoro mają bogatą ofertę asortymentu Smile
Ja w tym roku robię zakupy tylko w internecie, bo przecież w sklepach stacjonarnych jest bardzo dużo ludzi i kolejek.
gaga4bb 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 29
Dołączył: Śro Lis 09, 2016 15:18
Posty: 256
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 7:50    Temat postu: Re: Czy produkty z versanis są okej?

Masz racje, a jakbyś miała coś polecić dla babci z https://www.versanis.pl/ to co byś poleciła? Ona ma 5 wnuków więc co roku jest ten sam problem z prezentami! Dlatego muszę dopytać o to kogoś na forum. Może pomożecie?
Agatju 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:57
Posty: 176
Skąd: stąd

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 6:13    Temat postu: Re: Czy produkty z versanis są okej?

Widzę, że mają interesujące meble w tym sklepie. Szkoda, że nie mają nowoczesnych biurek w swojej ofercie. Szukam obecnie wyposażenia do mojego domowego gabinetu. Nie mam zbyt dużej przestrzeni, więc najlepsze byłoby biurko narożne z dodatkowym regałem.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama