portal osiedli, dzielnic i miast

Malbork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Pilnie szukam pracy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pilnie szukam pracy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MartHa98 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Czw Mar 07, 2019 23:10
Posty: 72
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Maj 15, 2019 21:47    Temat postu: Pilnie szukam pracy

Witam wszystkich członków forum! Szukam pracy. Potrzebuję pilnie pracy, ponieważ mam 2 kredyty i zawsze potrzebuję dochodu, aby można było spłacić pożyczkę. Błagam cię, poradz jak szybko znaleźć pracę. Może jest jakaś strona, na której gromadzone są wolne miejsca w całym mieście? Jak szybko znaleźć pracę?
Krysia12A 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Śro Mar 20, 2019 10:25
Posty: 66
Skąd: www

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 10:49    Temat postu: Re: Pilnie szukam pracy

Szukam również pracy, znalazłam tutaj stronę z ofertami pracy https://pl.jobsora.com/ jest wiele wolnych miejsc i możesz subskrybować powiadomienia o wolnych miejscach. Bardzo wygodne. Niedawno przesłałam CV na jedno z wolnych miejsc, czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że zabiorą mnie do pracy.
fiol123 
   

Forumowicz


Wiek: 68
Dołączył: Czw Maj 30, 2019 17:26
Posty: 144
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 6:33    Temat postu: Re: Pilnie szukam pracy

teraz zarabianie przez internet jest bardzo popularne. Moi znajomi zarabiają poprzez https://klikacz.eu/ logując się na tym portalu, a potem komentują i lajkują na facebooku i tym samym zbierają punkty. Które potem można wymienić na fajne nagrody. Zawsze to jakiś dodatkowy dochód
buka123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 8:51
Posty: 267
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 13:08    Temat postu: Re: Pilnie szukam pracy

moim zdaniem to sprowadzanie towaru z Chin moze byc dobrym pomyslem na biznes. Moja kolezanka tak zrobiła i nie zaluje podjetych decyzji
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama