portal osiedli, dzielnic i miast

Malbork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » ochrona danych osobowych
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ochrona danych osobowych

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Grale1987 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 10, 2019 13:43
Posty: 58
Skąd: Gdańsk-Chełm

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 13:50    Temat postu: ochrona danych osobowych

Mam pytanie, czy ktoś z was wdrażał rodo do swojej firmy? Mała bądź średnia firma. Planowałem zrobić to sam ale jednak chyba nie do końca jest tak jak być powinno, czy ktoś ma do polecenia firmę, która się tym zajmuje działająca na terenie Trójmiasta? Znalazłem też taką firmę sigma, wydaje się być rzetelna i profesjonalna , czy ktoś korzystał z ich usług i jest w stanie coś więcej powiedzieć?
Grale1987 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 10, 2019 13:43
Posty: 58
Skąd: Gdańsk-Chełm

PostWysłany: Śro Wrz 25, 2019 16:46    Temat postu: Re: ochrona danych osobowych

up
frytka35 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 20, 2018 8:40
Posty: 625
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 13:09    Temat postu: Re: ochrona danych osobowych

dane wyciekają z firmy, to się zdarza
crocka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 21, 2017 9:52
Posty: 333
Skąd: Szczecin-Gumieńce

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 14:07    Temat postu: Re: ochrona danych osobowych

Takie rzeczy same nie wyciekają tylko zostają ukradzione, dlatego uważam że warto mieć taki https://www.warszawski.pl/bezpieczny-komunikator-internetowy-czy-to-mozliwe/ bezpieczny komunikator dzięki któremu wszystkie rozmowy i wiadomości są szyfrowane i nie do odczytania przez osoby trzecie
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama