portal osiedli, dzielnic i miast

Malbork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Firma - jak przeprowadzić integrację?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Firma - jak przeprowadzić integrację?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Sayis33 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Sie 18, 2017 10:37
Posty: 167
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 15:10    Temat postu: Firma - jak przeprowadzić integrację?

Chciałbym się was zapytać czy ktoś z forum korzystał może z usług tego typu firm http://www.joyevent.pl/ jeśli chodzi o organizację imprez integracyjnych dla firm? Zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat
nolcia14 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Maj 16, 2017 9:42
Posty: 177
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Lis 28, 2018 10:29    Temat postu: Re: Firma - jak przeprowadzić integrację?

Intergracja w firmie jest bardzo ważna, o pracownikow trzeba dbać i im sie też należy troche luzu od pracy. Ja zazwyczaj organizuje grille latem, a zimą spotkania w knajpce z dobrym jedzeniem i piwkiem. Wszyscy są zadowoleni. Moja firma stale się rozrasta i potrzebuje nowych pracowników, jednak nie mam czasu na przeprowadzenie rektutacj i przeglądanie cv. Tym razm postanowiłam, że skorzystam z firmy http://bponetwork.pl/ która zajmnie sie całym procesem rekrutacji za mnie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama