portal osiedli, dzielnic i miast

Malbork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Suplementy diety w Biedronce

Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Suplementy diety w Biedronce


     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4062
Skąd: kraków

PostWysłany: Śro Sie 10, 2016 14:58    Temat postu: Suplementy diety w Biedronce


Witam serdecznie. Mam pytanko, w Biedronce można dostać jakieś dobre suplementy diety typu magnez czy wapń tanio? Wiem, że są takie w niebieskiej i zielonej tubce tabletki musujące, ale to jest raczej słabe. Mają coś innego w ofercie?
lucas33 
   

Zaglądajacy


Wiek: 50
Dołączył: Czw Kwi 28, 2016 12:06
Posty: 14
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 15:18    Temat postu: Re: Suplementy diety w Biedronce


No ja brałem właśnie z tej biedronkowej serii tabletki Stop kac. To jest dokładnie marka Polfa, także solidna polska firma, można mieć rzeczywiście poczucie bezpieczeństwa co do jakości. Jak działają? Dobrze, nawet się nie spodziewałem. Wypiliśmy chyba 1 l na dwóch i następnego dnia czułem się przyzwoicie.
4niaaa 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Sty 25, 2017 12:56
Posty: 5
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 19:13    Temat postu: Re: Suplementy diety w Biedronce


warto sprawdzać składy Smile
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Sty 03, 2018 8:08    Temat postu: Re: Suplementy diety w Biedronce


Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener Smile Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego Smile Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama